Sun D3 2000

(3 customer reviews)

1,090.00ден

Oвој производ е регистриран како Граничен производ, достапен во аптеките ширум Македонија.

Составот на производот е природен Д витамин од ланолин

Производот е произведен во ЕУ

Category:

Description

Oвој производ е регистриран како Граничен производ, достапен во аптеките ширум Македонија.

Составот на производот е природен Д витамин од ланолин

Производот е произведен во ЕУ.

Additional information

Weight 0.05 kg
Dimensions 80 × 30 × 108 cm

3 reviews for Sun D3 2000

 1. Igor

  ★ ★ ★ ★ ★

 2. Aneta

  Review for Sun D3 2000
  ★ ★ ★ ★ ★

 3. a.donkova@yahoo.com

  Super proizvod, zadovolni sme mnogu

Add a review

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *