ImmunUP

(7 customer reviews)

850.00ден

Oвој производ е регистриран како Додаток на изхрана, достапен во аптеките ширум Македонија.

Во својот состав овој производ содржи витамини Ц, Д3, А, Б6, Б9, цинк, бакар, селен, железо, ехинацеа, цитрус, липа, рузмарин, боровница, аронија, мелиса.

ImmunUp Indivia е француски патентиран производ на Dr.Paul Lohmann®

4 in stock

Category:

Description

Внимателно одбрана комбинација за поддршка на имунолошкиот систем, намалување на заморот, здравје на респираторните канали и гласни жици како и клеточна заштита од оксидативен стрес.

Формулата INDIVIA ImmunUP содржи:

 • Шест моќни растителни екстракти од : ехинацеа, рузмарин, липа, црна боровница, аронија, маточина.
 • Пет најважни витамини за виталноста на имунолошкиот систем : витамин Ц, Д3, витамин А, Б6 и Б9.
 • Четири важни минерали во хелатна форма на аминокиселини : цинк, бакар, селен, железо
 • Комплекост е збогатен со биофлавоноиди од цитрусно овошје кои му даваат на организмот неопходни антиоксиданти кои помагаат во борбата против разни вируси.

Без засладувачи, бои, емулгатори, стабилизатори, лактоза, глутен, конзерванси, сол, квасец, тешки метали, пестициди, желатин, ГМО.

 • Возрасни – 2 капсули на ден, деца над 12 години – 1 капсула на ден

Additional information

Weight 0.055 kg
Dimensions 125 × 47 × 75 cm

7 reviews for ImmunUP

 1. Maja

  Go koristam Immunup veke 3 meseci. Prva godina zaboraviv sto se nastinki,inekcii , antibiotici.
  Toplo go preporacuvam na sekoj preventivno za zgolemuvanje na imunitetot a vo period na virusi e must have product! Kvaliteten proizvod so pristojna cena na pazarot!
  Bidete zdravi i zemajte kvalitetni suplementi

 2. Aneta

  ★ ★ ★ ★ ★
  Super proizvod, zadovolna sum mnogu, go zajaknuva imunitetot a so toa i se zaborava na nastinkite, preladite, virusite…

 3. igorpmkd@gmail.com

  ★ ★ ★ ★ ★
  Bev nastinat i mi pomogna mnogu, od utredenta se cuvstvuvav mnogu podobro, blagodarenie na Immunup, a posle toa… nastinkata bese minato. Navistina vredi!

 4. Gago

  Super proizvod go koristev za vreme na korona i mnogu brzo se oporaviv. Se uste go koristam i ke go preporacuvam na site!!!
  proizvodive se prva klasa, konecno nesto sto deluva brzo!!!

 5. Ana

  ★ ★ ★ ★ ★

 6. Vlatko

  ★ ★ ★ ★ ★

 7. Dushka

  Prezadovolna, go zajaknuva imunitetot, jas ozdravev blagodarenie na proizvodot

Add a review

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *